chl

Wolnostojący kontener chłodniczy do magazynowania tusz upolowanej zwierzyny łownej. Kontener spełnia wszystkie podstawowe normy weterynaryjne do przechowywania dziczyzny.
Ściany, sufit i podłoga są łatwozmywalne, z płyt izolacyjnych poliuretanowych o grubości 100 mm (atest producenta) lub na życzenie Klienta z płyt kwasoodpornych.

Kładziemy duży nacisk na jakość chłodnictwa, dlatego zastosowany agregat (na ogólnodostępnej sprężarce Aspera) oraz wielkość chłodnicy nawiewu (TECO) pozwalają zachować odpowiednie temperatury schładzania tusz (także dużych ilości). Elektroniczne sterowanie chłodnictwem pozwala na samodzielne ustawianie żądanej temperatury w dowolnym zakresie, nawet do zamrożenia (ustawiamy fabrycznie zakres pracy na temperaturę od 0 st. C do -2 st. C), co pozwala z powodzeniem przechowywać tusze przez kilkanaście dni (inny termin i temperatury mogą być wymagane przez weterynarię).

Chłodnia jest wolnostojąca, konstrukcji samoistnej z zamontowanym w specjalnym miejscu z tyłu agregatem, a jej wymiar sprawia, że jest łatwa do transportu, montażu i zapewnia jej optymalne wykorzystanie.

Drzwi są izolowane chłodnicze.

Jednorazowo komora może pomieścić: 6 saren, 5 dzików lub 3 jelenie.

chl
Wyposażenie

– rurki ze stali kwasoodpornej do zawieszenia haków,
– komplet haków w ilości 5 sztuk,
– wciągarka linowa elektryczna o udźwigu do 500 kg zainstalowana nad wejściem chłodni,
– sterownik elektroniczny do programowania nastaw temperatur od +10 st. C do -5 st. C,
– rozdzielnica główna elektryczna zamontowana na ścianie zewnętrznej komory,
– komplet kluczy do drzwi (2x)

Specyfikacja
Wymiary [mm]ZewnętrzneWewnętrzne
długość [L]20001800
szerokość [S]1000800
wysokość [H]25002200
 

Wykonana jest z płyt warstwowych o grubości 100 mm z rdzeniem poliuretanowym. Podłoga wykonana jest z płyty warstwowej poliuretanowej i blachy kwasoodpornej.
Drzwi chłodnicze o wymiarach: wysokość 2 000 mm, szerokość 800 mm.
Kontener wyposażony jest w urządzenia chłodnicze zasilane napięciem 230 VAC.