Skip to content

Firma

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe \”VACUUM-GLOBAL\” Jakub Megas od kilkunastu lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu przenośnych chłodni kontenerowych typu DARO.

Współpraca z renomowanymi firmami w kraju i za granicą zajmującymi się produkcją i dystrybucją urządzeń i aparatury chłodniczej oraz wieloletnie doświadczenie naszego przedsiębiorstwa w branży chłodniczej wraz z pozycją na rynku polskim, skłoniła do jeszcze bardziej efektywniejszego i elastycznego spojrzenia na potrzeby Klienta.

Do tej pory doceniono już nas w Kołach Łowieckich, w Firmach i Instytucjach państwowych zajmujących się pozyskiwaniem zwierzyny łownej.

Wykonywane i sprzedawane przenośne kontenery chłodnicze z przeznaczeniem do magazynowania upolowanej zwierzyny łownej do punktu skupu dziczyzny oraz na potrzeby indywidualne myśliwych cieszą się dużym uznaniem.

Firma posiada profesjonalny personel ceniący zaangażowanie połączone z wiedzą.
To sprawia,że każdy pojawiający się problem z dziedzin chłodnictwa, automatyki, hydrauliki, energetyki, transportu zostaje w sposób szybki i skuteczny rozwiązany.

Tajemnicą naszego sukcesu jest sposób i innowacyjność podejścia do każdego Klienta.
Każde zrealizowane zamówienie zanim trafi do Odbiorcy, jest wcześniej szczegółowo uzgadnianie z Klientem w zakresie:
– ceny, formy i terminów płatności, gabarytów, wydajności, transportu i instalacji urządzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy do współpracy.

Copyrights 2019 Vacuum-Global Jakub Megas

Projekt i wykonanie: ARTFUL